Klub tygryska

Nasza nazwa nie jest przypadkowa. Zależało nam na stworzeniu kameralnego i bezpiecznego miejsca dla dzieci. Tak też my chcieliśmy, aby nasz „Klub Dobrej Zabawy u Tygryska” był takim miejscem, w którym dzieci pod okiem rodziców i opiekunów mogą swobodnie i mądrze się bawić. Jesteśmy nowo otwartą salą zabaw dla dzieci.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy w naszych dwóch przestronnych salach. Znajdziecie w nich zabawki do spokojnej zabawy oraz takie, dzięki którym uda się wam poskakać. Mamy zabawki rozwijające motorykę małą i dużą, takie które kształtują spostrzegawczość czy koordynację wzrokowo – ruchową. Podkreślenia wymaga, że nasze gry i zabawy wymagają myślenia i współpracy z innymi uczestnikami zabaw.

Oprócz dobrej zabawy nasz Klub oferuje możliwość organizacji przyjęć urodzinowych. Szczegóły znajdziecie w zakładce Urodziny. Podczas zabawy dzieci, rodzice i opiekunowie mogą odpocząć w komfortowych warunkach przy stolikach naszego małego barku, która serwuje ciasta, przepyszną kawę i soki. Wszystko od miejscowych producentów, gdyż zależy nam na promocji tego co podlaskie.